Technologies: Poligrafia

Naszym klientem była firma Stemar S.C. oraz maxmoto.pl. Odświeżyliśmy dla firmy Stemar S.C. logo oraz dodaliśmy drugie logo firmy maxmoto.pl na tablice informacyjną znajdującą się na ścianie budynku biura przed wejściem do tych firm.

Zakres prac obejmował przygotowanie projektu graficznego do druku (według specyfikacji i dostarczonych materiałów ), druk na foli monomerycznej oraz montaż.

Short description: Naszym klientem była firma Stemar S.C. oraz maxmoto.pl. Odświeżyliśmy dla firmy Stemar S.C. logo oraz dodaliśmy drugie logo firmy maxmoto.pl na tablice informacyjną znajdującą się na ścianie budynku biura przed wejściem do tych firm.

Short description: Zakres prac obejmował przygotowanie projektu graficznego do druku (według specyfikacji i dostarczonych materiałów ) oraz druk wizytówek dwustronnych.

Informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Ta strona korzysta z plików cookies (ciasteczka), w celu zapewnienia jak najlepszego jej funkcjonowania, na zasadach wskazanych w regulaminie. Czy wyrażasz na to zgodę?